دیپلم گردشگری

توضیحات دوره

دیپلم گردشگری

دیپلم گردشگری آموزش و پرورش و فنی و حرفه‌ای بدلیل جذابیت مهارت های دیپلم گردشگری و سادگی،آسان  و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. متقاضیان اخذ دیپلم گردشگری در مدت کوتاهی معمولا بین 6 تا 12 ماه می توانند موفق به گرفتن دیپلم گردشگری آموزش و پرورش شوند. فارغ التحصیلان آموزشگاه دیپلم گردشگری می توانند به فعالیتهای مرتبط با صنعت توریستم، ایرانگردی و جهانگردی پرداخته و امکان ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه بدون کنکور در دانشگاههای معتبر ایران و جهان محیا خواهد شد.

دیپلم گردشگری را بصورت قانونی و قابل استعلام از مرکز آموزش از راه دور آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه دریافت کنید. دیپلم گردشگری به دلیل سادگی و جذابیت درسی که دارد در میان دیپلم های کاردانش درصد قبولی بالاتری را به خود اختصاص داده است. اگر قصد گرفتن مدرک دیپلم گردشگری فنی حرفه ای را دارید ما به شما پیشنهاد می دهیم دیپلم خود را در نمایندگی آموزشگاه فنی و حرفه ای جهش رایانه در تهرانسر بگیرید. آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه یکی از بهترین واحدهای آموزشی مجاز نمایندگی فنی و حرفه ای غرب تهران واقع  در تهرانسر میباشد.

آموزش حسابداری تهرانسر

اگر تاکنون موفق به اخذ دیپلم نشده اید همین امروز برای اخذ دیپلم گردشگری اقدام کنید. شما با ثبت نام در آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه تهران می توانید در سریع ترین زمان ممکن مدرک و دیپلم گردشگری را بصورت قانونی و قابل استعلام از مرکز آموزش از راه دور آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه دریافت کنید. مهارت و دیپلم گردشگری ارائه شده به داوطلبان در تمام مراکز رسمی کشور معتبر و قابل ترجمه می باشد.

کلاس دروس تخصصی رشته دیپلم گردشگری فعلا در آموزشگاه برگزار نمی شود و تنها جهت معرفی منابع آزمون و معرفی به آزمون فعالیت داریم.  نمونه سوالات آزمون دیپلم گردشگری فنی حرفه ای برای هر مهارت پس از ثبت نام به صورت آنلاین در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

مزایای برگزاری دوره آموزش دیپلم گردشگری در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

شرایط اخذ دیپلم کاردانش گردشگری

کلیه افرادی که مدرک پایه سوم راهنمایی (سیکل) یا پایه نهم تحصیلی آموزش و پرورش دارند ، دیپلم ردی ها ، کسانی که می خواهند دیپلم خود را تغییر دهند (تطبیقی ها) و کسانی که دوست دارند جدا از مدرک تحصیلی خودشان، دیپلم گردشگری فنی حرفه ای نیز بگیرند.

آموزشگاه گردشگری جهش رایانه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد. بنابراین به کارآموزان دوره دیپلم گردشگری علاوه بر مدرک دیپلم گردشگری، شش گواهینامه گردشگری فنی و حرفه نیز بصورت جداگانه ارائه خواهد شد. این مدارک هر یک به تنهایی قابل ترجمه رسمی بوده و برای استخدام در مراکز مختلف و یا مهاجرت به خارج کاربرد زیادی دارد.

دیپلم گردشگری چه تعداد درس یا مهارت دارد ؟

مجموعه مهارت های تعریف شده طبق مجموعه نهم دیپلم گردشگری شامل دروس زیر میباشد که به طور مجزا به موضوعات آموزش داده در هر مهارت اشاره شده است.

  1. راهنمای عمومی گردشگری : بررسی مواردی مانند مفاهیم گردشگری، ویژگی‌های جغرافیایی و تاریخی ایران و …
  2. راهنمای موزه : بررسی مفاهیم فنون موزه‌داری، موزه های ایران و جهان و …
  3. راهنمای گردشگری فرهنگی : بررسی مفاهیم فرهنگی، رابطه فرهنگ، مذهب و اقلیم، موسیقی سنتی و ادبیات محلی 
  4. راهنمای محلی : بررسی و شناخت مفاهیم بومی، آشنایی با جاذبه های تاریخی، فرهنگی و بومی و …
  5. راهنمای طبیعت گردی : بررسی انواع شرایط آب و هوایی و گونه های گیاهی و زمین شناسی و …
  6. راهنمای گردشگری سلامت : شامل مفاهیم گردشگری سلامت و برنامه ریزی گردشگری و …

دیپلم گردشگری در مجموعه نهم

نام حرفهکد استانداردواحد
 
 
 
 
 
 
راهنمای عمومی گردشگری2/1/33/99-510
راهنمای موزه1/1/30/91-59
راهنمای گردشگری فرهنگی3/1/95/91-57
راهنمای محلی2/1/94/91-54
راهنمای طبیعت گردی2/1/36/91-512
راهنمای گردشگری سلامت1/1/37/91-53
جمع کل 45

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

آینده تحصیلی و بازار کار رشته دیپلم گردشگری چگونه است ؟

در حال حاضر کارآموزان اخذ دیپلم میتوانند در صورت تمایل به ادامه تحصیل از طریق دانشگاه‌های زیر اقدام کنند:

  1. دانشگاه دولتی
  2. دانشگاه آزاد
  3. دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی

ادامه تحصیل تا مقطع کارشناسی ارشد بلامانع است.

به دلیل مشابه بودن دروس گردشگری با جهانگردی میتوانید پس از اخذ دیپلم گردشگری در رشته جهانگردی ادامه تحصیل دهید. هنرجویان رشته دیپلم گردشگری میتوانند پس از اتمام دوره خود در شغل های مربوط به رشته های ایرانگردی و جهانگردی مانند دفاتر هواپیمایی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، باستان شناسی و مرمت آثار باستانی مشغول به کار شوند.

آزمون دیپلم گردشگری فنی حرفه ای

مخاطبین دوره دیپلم گردشگری، در آزمون های دیپلم گردشگری فنی حرفه ای هر درس شرکت میکنند. آزمون ها در دو مرحله برگزار میشود. در صورت قبولی در آزمون کتبی با کسب نمره بالای 50 و آزمون عملی با نمره بالای 70 شما موفق به کسب گواهینامه آن درس میشوید. پس از طی این مراحل برای تمامی 6 مهارت، مدرک دیپلم گردشگری کاردانش صادر شده از سازمان فنی و حرفه ای به کارآموزان اعطا میشود.

مدرک دیپلم گردشگری

مدرک دیپلم گردشگری

نمونه سوالات آزمون دیپلم گردشگری

آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه با طراحی نمونه سوالات آزمون دیپلم گردشگری با هدف آشنایی بیشتر، هنرجویان را برای آزمون های فنی و حرفه ای آماده میسازد. هنرجویان میتوانند برای آشنایی بیشتر با نمونه سوالات استفاده نمایند.

اهداف دوره دیپلم گردشگری

دیپلم گردشگری کاردانش مناسب برای افرادی است که قصد دارند در کمترین زمان ممکن مدرک دیپلم فنی حرفه ای را کسب کنند. افرادی که بنا به دلایلی مانند مشغله کاری فرصت حضور در کلاس ها را ندارند. از طرفی پس از اخذ دیپلم گردشگری میتوانند حتی بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. از جمله دلایل استقبال از این رشته نیز میتوان به بازار کار موجود در رشته گردشگری اشاره کرد.

مزایای تحصیل در رشته گردشگری و اخذ دیپلم گردشگری :

Call Now Button