آموزش ICDL ویژه بازارکار

توضیحات دوره

آموزش ICDL (ویژه بازارکار) در تهرانسر

ICDL ویژه بازار کار یکی از مهارت هایی  هست در دنیای فعلی، بی شک برای همه افراد جامعه نیاز هست. آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر مفتخر است برای آموزش کامل ICDL ویژه بازار کار در خدمت شما عزیزان باشد. در  این دوره هفت مهارت icdl آموزش داده می شود در ادامه کار نرم افزار های مهمی مثل تایپ ده انگشتی و Excel پیشرفته به شما آموزش داده خواهد شد.

آموزش ICDL ویژه بازار کار جهش رایانه

جدا از اهمیت بالای مهارت ICDL ویژه بازار کار هر کسی که با کامپیوتر سر و کار دارد باید حتما این مهارت را کسب کند. آن هم در جهان مدرن امروزی که روز به روز تکنولوژی های جدید در پیش است.

مدرک ICDL یک مدرک بین المللی است که توانایی فرد در مهارت هفتگانه را تایید می‌کند. همینطور شما با ارائه این مدرک به کارفرمای خود می‌توانید ایشان را از سطح تواناییتان مطلع کنید. شما پس از گذراندن این دوره به راحتی میتونید مدرک این مهارت رو اخذ کنید و یک مدرک بین المللی فنی حرفه ای به رزومه خودتون اضافه کنید.

مزایای برگزاری دوره آموزش ICDL (ویژه بازارکار) در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

سر فصل های دوره ICDL ویژه بازار کار

آموزش مهارت های ICDL ویژه بازار کار در تهرانسر

 • مهارت اول : مبانی کامپیوتر (مفاهیم پایه فناوری اطلاعات)
 • مهارت دوم : ویندوز (آشنایی با سیستم عامل)
 • مهارت سوم : اینترنت (عصر ارتباطات)
 • مهارت چهارم : نرم افزار Word
 • مهارت پنجم : نرم افزار Excel
 • مهارت ششم: نرم افزار PowerPoint
 • مهارت هفتم : نرم افزار Access
 • مهارت هشتم : نرم افزار excel پیشرفته
 • مهارت نهم : مهارت تایپ 10 انگشتی

مهارت اول : مبانی (مفاهیم پایه فناوری اطلاعات)

در این مهارت هنرجو ضمن آشنایی با ساختمان فیزیکی کامپیوتر، با مفاهیم پایه کار با کامپیوتر از جمله: مدیریت فایل ها، فضای ذخیره سازی، تنظیمات شخصی سازی ویندوز و همینطور ابزار های نرم‌افزاری مهم و کاربردی آشنا خواهد شد.

مهارت دوم : ویندوز

در این مبحث هنرجو ابتدا آموزش می‌بیند که چطور از سیستم عامل استفاده کند و شخصی سازی های مختلف را بر روی آن انجام دهد. کپی، انتقال و ساماندهی فایل ها، جستجو، ایجاد شورتکات، آشنایی با تنظیمات ویندوز و کنترل پنل، ایجاد و مدیریت حساب های کاربری جدید و… نمونه هایی هستند که هنرجو باید با آن ها به طور عملی آشنا شود.

این مبحث برای تمامی کسانی که با کامپیوتر سر و کار دارند مفید است. چه برای کسانی که حتی برای اولین بار یک کامپیوتر را روشن می‌کنند و چه برای افرادی که مدت هاست در این اکو سیستم مشغول به فعالیت هستند.

مهارت سوم : اینترنت

در اکثر آموزشگاه ها این مبحث خیلی جدی گرفته نمی شود و معمولا در آخر دوره به هنرجو آموزش داده می شود.

کار با اینترنت و آشنا بودن با آن در دنیای امروزی فوق العاده ضروری است و قطعا شخصی که نتواند از این فضا استفاده کند دچار مشکل خواهد شد. در این مبحث علاوه بر اینکه به شما آموزش می دهیم چطور در اینترنت جستجو کنید یاد خواهید گرفت مهارت های خودتون رو از طریق این فضا افزایش بدید و مشکلاتتون رو چطور جستجو و راه حل های آن ها را در این فضا کشف کنید.

همینطور علاوه بر همه این ها به مبحث امنیت این فضا اشاره می‌کنیم و راه کار های زیادی به شما عزیزان ارائه خواهیم داد که چطور در این فضا به دام هکر ها وکلاه برداران اینترنتی کشیده نشوید.

مهارت چهارم: نرم افزار ورد (Word)

بی شک یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها، نرم افزار محبوب Word است. تقریبا همه افراد آشنایی دوری با این نرم افزار دارند. ما در آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر به شما نحوه استفاده از این نرم افزار را به طور کامل آموزش خواهیم داد. این نرم افزار تقریبا مورد توجه خیلی از شرکت ها و دانشگاه ها می باشد. تقریبا هر فردی که با کامپیوتر سر و کار داره در طول سال غیر ممکنه که یکبار کارش به این نرم افزار گره نخورد، مخصوصا دانشجویان که اکثرا تحقیقات خودشون رو بر پایه این نرم افزار ارائه می دهند.

مهارت پنجم: نرم افزار اکسل (Excel)

یکی از مهم ترین نرم افزار ها در شرکت ها اکسل است. این نرم افزار به خاطر ساختار و ابزار های ویژه ای که دارد توجه حسابداران را نیز به خود جلب کرده است. یک سرفصل کامل از آموزش حسابداری تهرانسر را همین نرم افزار به خودش اختصاص داده است. باتوجه به ساختار جذابی که این نرم افزار دارد برای نگه داری و آرشیو اطلاعات مشتریان نیز به کار برده می شود. همچنین خیلی از شرکت ها، فاکتور ها و دیتاهای خودشون رو بر بستر این نرم افزار بایگانی و نگه داری میکنند.

مهارت ششم: پاورپوینت (PowerPoint)

بی شک برای یک ارائه خوب، پاور پوینت اولین گزینه است و به همین خاطر مورد توجه اکثر دانشجویان و سخنرانان قرار گرفته است. این نرم افزار جذاب به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان بتوانید ارائه خودتون رو در قالب اسلاید، گراف و انیمیشن های جذاب به مخاطبین ارائه و نمایش بدید.

مهارت هفتم: نرم افزار اکسس (Access)

اکسس یک نرم افزار پایگاه داده قدرتمند می باشد. این نرم افزار برای نگه داری داده ها یک نرم افزار محبوب است که در بسیاری از شرکت ها و ارگان ها برای این منظور، مورد استفاده قرار گرفته است.

مهارت هشتم: نرم افزار اکسل پیشرفته (Excel)

اکسل پیشرفته یک مهارت مهم و مورد تقاضا در صنایع بیشماری است. مهارت های پیشرفته اکسل شامل توانایی تولید نمودارها و جداول، استفاده کارآمد از صفحات گسترده و انجام محاسبات و اتوماسیون برای پردازش حجم زیادی از داده ها است. با ظهور کلان داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها، مهارت های پیشرفته اکسل یک دارایی واقعی هم در طول شکار شغل و هم در وظایف کاری روزمره است.

مهارت نهم: مهارت تایپ 10 انگشتی

تایپ ۱۰ انگشتی مهارتی است که به شما امکان می دهد تا بدون نگاه کردن به کیبرد، به سرعت تایپ نمایید. در دنیای امروز، ارزش و اهمیت این مهارت اگر از نوشتن با خودکار بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. و همیشه و همه جا کارایی دارد.

آموزش ICDL ویژه بازار کار جهش رایانه 1

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه

مخاطبین دوره ICDL ویژه بازار کار

 • کلیه کسانی که در ادارات و موسسات دولتی و غیر دولتی شاغل می باشند.
 • کلیه کسانی که جویای کار و شغل مناسب می باشند.
 • کلیه کسانی که مهارت های عملی و مدرک را باهم می خواهند.
 • دانش آموزان و دانشجویان جویان کلیه مقاطع تحصیلی.

اهداف دوره ICDL ویژه بازار کار

 • ارتقاي سطح تواناييها در IT
 • ايجاد توانايي در کارفرمايان براي سرمايه گذاري موثر در IT
 • ارتقاي سطح کارايي در شرکت ها
 • تضمين استفاده بهينه از حداکثر مهارت و توانايي کارمندان در محيط کار
Call Now Button