دیپلم حسابداری مالی

توضیحات دوره

دیپلم حسابداری مالی

دیپلم حسابداری مالی به دلیل پرکاربرد بودن جزء محبوب ترین مدرک ها در میان متقاضیان کسب دیپلم های فنی حرفه ای  است. اگر قصد گرفتن این مدرک دیپلم حسابداری مالی را دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم آن را از طریق آموزشگاه حسابداری جهش رایانه بگیرید. چندین سال است که آموزشگاه حسابداری جهش رایانه به دلیل ارائه خدماتی از جمله کیفیت بالای کلاس ها، برخورداری از اساتید متخصص، آموزش مطابق با نیاز بازار کار، سایت و امکانات سخت افزاری مناسب برای دروس عملی، پشتیبانی دائمی و … جزو برترین واحدهای آموزش مجاز فنی و حرفه ای استان تهران واقع تهرانسر توسط کارآموزان شناخته میشود.

دیپلم حسابداری مالی یکی از مهم‌ترین پله‌ها برای ورود به دنیای حسابداری است. این مدرک، فرصت‌های شغلی بسیاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی را فراهم می‌کند و برای توسعه حرفه‌ای در این زمینه اساسی دارید جهت دریافت دیپلم حسابداری مالی از  آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه با ما ارتباط بگیرید. دیپلم حسابداری مالی  اگر قصد گرفتن مدرک دیپلم گردشگری فنی حرفه ای را دارید ما به شما پیشنهاد می دهیم دیپلم خود را در نمایندگی آموزشگاه فنی و حرفه ای جهش رایانه در تهرانسر بگیرید. آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه یکی از بهترین واحدهای آموزشی مجاز نمایندگی فنی و حرفه ای غرب تهران واقع در تهرانسر میباشد.

آموزش حسابداری تهرانسر

اگر تاکنون موفق به اخذ دیپلم نشده اید همین امروز برای اخذ دیپلم حسابداری مالی اقدام کنید. شما با ثبت نام در آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه تهران می توانید در سریع ترین زمان ممکن مدرک و دیپلم حسابداری مالی را بصورت قانونی و قابل استعلام از مرکز آموزش از راه دور آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه دریافت کنید. مهارت و دیپلم حسابداری مالی ارائه شده به داوطلبان در تمام مراکز رسمی کشور معتبر و قابل ترجمه می باشد.

مزایای برگزاری دوره آموزشدیپلم حسابداری مالی در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

شرایط اخذ دیپلم حسابداری مالی

کلیه افرادی که مدرک پایه سوم راهنمایی (سیکل) یا پایه نهم تحصیلی آموزش و پرورش دارند ، دیپلم ردی ها ، کسانی که می خواهند دیپلم خود را تغییر دهند (تطبیقی ها) و کسانی که دوست دارند جدا از مدرک تحصیلی خودشان، دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای نیز بگیرند.

آموزشگاه حسابداری جهش رایانه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد. بنابراین به کارآموزان دوره دیپلم حسابداری مالی علاوه بر مدرک دیپلم حسابداری مالی،  9 مهارت شغلی حسابداری مالی نیز بصورت جداگانه ارائه خواهد شد. این مدارک هر یک به تنهایی قابل ترجمه رسمی بوده و برای استخدام در مراکز مختلف و یا مهاجرت به خارج کاربرد زیادی دارد.

دیپلم حسابداری مالی چه تعداد درس یا مهارت دارد ؟

کارآموزان رشته دیپلم حسابداری مالی 9 مهارت شغلی را گذرانده و در پایان هر استاندارد به توانایی‌های ذیل دست می‌یابند:

 1. استاندارد حسابداری عمومی مقدماتی
 2. استاندارد حسابداری عمومی تکمیلی
 3. استاندارد حسابداری حقوق دستمزد
 4. استاندارد حسابداری صنعتی درجه2
 5. استاندارد مسئول سفارشات
 6. کاربر امور بانکی
 7. رایانه کار حسابداری مالی
 8. سرپرست ترخیص محصول
 9. کاربر رایانه

دیپلم حسابداری مالی در مجموعه نهم

نام حرفهکد استانداردواحد
 
 
 
 
 
 
کمک حسابدار4311204500700019
کمک متصدی تنظیم اسناد مالی43112045010000211
حسابدار بهای تمام شده43112045009000111
کاربر نرم افزار مالی43112045005000210
مسئول سفارشات3323304500700015
انباردار4321204500100016
جمع کل 52

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

آینده تحصیلی و بازار کار رشته دیپلم حسابداری مالی چگونه است ؟

فارغ التحصیلان دیپلم حسابداری مالی تحت عنوان کمک حسابدار مالی حقوق و دستمزد می‌توانند زیر نظر حسابدار ارشد مشغول به کار شوند.

در حال حاضر کارآموزان پس از اخذ مدرک دیپلم حسابداری مالی در صورت تمایل به ادامه تحصیل می‌توانند از طریق دانشگاه‌های زیر اقدام کنند :

 • دانشگاه دولتی
 • دانشگاه آزاد
 • دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی

ادامه تحصیل تا مقطع کارشناسی ارشد بلامانع است.

آزمون دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای به چه صورت برگزار میشود؟

کارآموزان دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای با شرکت در آزمون ها در دو مرحله کتبی و عملی و با کسب نمره قبولی موفق به کسب گواهینامه فنی و حرفه ای آن مهارت میشوند. با طی این روند برای تمامی 9 مهارت ذکر شده در رشته حسابداری شما مدرک دیپلم حسابداری کار و دانش صادر شده از سازمان فنی و حرفه ای را کسب می نمایید.

 کارآموز برای گرفتن مدرک دیپلم حسابداری کاردانش پس از ثبت نام مطابق با زمان بندی اعلام شده توسط آموزشگاه در کلاس ها حاضر شده و مهارت های تخصصی رشته حسابداری را می گذراند و جهت آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند.

مدرک دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای

دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای

نمونه سوالات آزمون دیپلم حسابداری مالی فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای جهش رایانه واقع در غرب تهران  با هدف کسب تسلط و مهارت کافی برای کارآموزان دوره دیپلم حسابداری مالی با طراحی نمونه سوالات آزمون دیپلم حسابداری مالی با هدف آشنایی بیشتر، هنرجویان را برای آزمون های فنی و حرفه ای آماده میسازد. هنرجویان میتوانند برای آشنایی بیشتر از نمونه سوالات استفاده نمایند.

تفاوت دیپلم حسابداری با دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار:

کارآموزان عزیز توجه داشته باشند، گاهی اوقات در زمان مشاوره و ثبت نام آموزشگاه متوجه میشویم که عزیزان تمایل دارند دوره حسابداری را برای بازار کار آموزش ببینند و هیچ نیازی به دیپلم رسمی آموزش و پرورش ندارند. در صورتی که شما مقطع دیپلم را گذرانده اید، نیازی به پاس کردن مجدد این دروس ندارید و فقط لازم است دوره آموزش حسابداری بازار کار بگذرانید.

Call Now Button