آموزش حسابداری ویژه بازار کار در تهرانسر

توضیحات دوره

آموزشگاه حسابداری تهرانسر

آموزشگاه حسابداری در تهرانسر جهش رایانه آموزش حسابداری ویژه بازار کار جامع ۱۰۰% عملی و کاربردی برای شما عزیزان ارائه می نماید. این دوره کاربردی و عملی برای افرادی که میخواهند در حرفه حسابداری وارد شوند و در این زمینه فعالیت کنند مفید می‌باشد. آموزش حسابداری ویژه اشتغال نام دیگر این دوره است که شامل کارگاه آموزش حسابداری عملی است که مختص به افراد جویای کار طراحی شده است.

آموزش حسابداری تهرانسر

آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر مفتخر است برای ارائه این دوره به بهترین شکل در خدمت شما عزیزان باشد. هر چیزی که برای ورود به بازار کار و فعالیت در این رشته نیاز دارید تدریس می‌شود. تمام چالش های احتمالی که در مسیر یادگیری حسابداری ممکن هست رو به رو شوید در این دوره در نظر گرفته شده است. با طی کردن دوره آموزشگاه حسابداری تهرانسر می‌توانید بیش از گذشته در بازار کار بدرخشید و مهارت های خودتون رو ارتقا بدید.

سر فصل های آموزش حسابداری جامع جهش رایانه

1- مهارت های حسابداری مالی (موسسات خدماتی و بازرگانی)

در ابتدای شروع دوره حسابداری، کار آموز با مهارتهای زیر آشنا خواهد شد:
– مفاهیم و تعاریف عمومی حسابداری
– اصول کلی حسابداری و شناسایی مفروضات
– انجام معادله های حسابداری
ـ ثبت دفاتر و اسناد حسابداری
– تهیه و تنظیم گزارش های مالی
– ثبت حسابداری مرتبط با بازرگانی
– حسابداری مرتبط با موجودی کالا
– حسابداری مرتبط با وجوه نقد
– ثبت اسناد تجاری و حسابرسی آن ها

2- آموزش نرم افزار هلو و سپیدار

در این مرحله نحوه کار با نرم افزار های مطرح و معروف این حوزه رو به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

3- مهارت کار با اکسل مقدماتی و پیشرفته مرتبط با حسابدارای

بی شک نرم افزار اکسل یکی از مهم ترین ابزار ها برای حسابداری است. در این مرحله ما شما رو به طور کامل با این نرم افزار کاربردی آشنا می‌کنیم و تمامی چالش های حسابداری که با این نرم افزار وجود دارد را به شما آموزش می‌دهیم.

۴- مینی پروژه ها

برای درک بهتر آموزش های حسابداری مینی پروژه های گوناگون و مختلف در نظر گرفتیم که شما رو به چالش بکشیم تا آموزش ها رو بهتر درک کنید و یاد بگیرید.

5.تهیه لیست حقوق و دستمزد با اکسل

6.تهیه و ارسال صورت های معاملات فصلی

7.تهیه لیست بیمه با نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

8.تهیه لیست مالیات ارزش افزوده (VAT) به همراه ثبت های مالی

9.تهیه لیست حقوق کارمندان با اکسل به شکل حرفه ای

10. پروژه های کوچک و بزرگ دیگر برای یادگیری و درک عمیق شما هنرجویان عزیز

آموزشگاه حسابداری در تهرانسر

حسابداری جامع در تهرانسر

جهش رایانه به عنوان واحد برتر سازمان فنی حرفه ای در غرب تهران واقع در تهرانسر به خوبی می داند در حال حاضر شما چه نیازی دارید و چه نیازی در آینده خواهید داشت. به همین دلیل برای رسیدن شما به اهدافتان بهترین مسیر راه توسط مشاوران باتجربه در نظر گرفته است. موسسه جهش رایانه با بیش از یک دهه فعالیت مستمر توانسته است با برگزار کردن این کلاس در بالاترین سطح کیفی، به کارآموزان دوره حسابداری برای ورود به بازار کار تا حد زیادی کمک نماید.

مخاطبین دوره حسابداری تهرانسر جهش رایانه

  • دانشجویان فارغ التحصیل از رشته های مالی و حسابداری (اقتصاد) که تجربه کار عملی ندارند
  • کارمندان شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت در زمینه حسابداری
  • مدیران شرکت ها برای نظرات دقیق برامور حسابداری
  • افرادی که تمایل به دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور را دارند

اهداف دوره حسابداری

دوره حسابداری آموزشگاه جهش رایانه تهرانسر ویژه بازار کار، دوره ای جامع برای تمام کسانی است که می خواهند از صفر تا صد به صورت کامل مهارت های لازم برای شغل حسابداری را فرا بگیرند. در پایان دوره علاوه بر اینکه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید؛ قطعا این مدرک معتبر نقطه قوتی در رزومه شغلی شما خواهد بود. آموزشگاه جهش رایانه از سال 78 تاکنون سابقه برگزاری بیش از 800 کارگاه آموزشی حسابداری را در رزومه خود دارد.

چرا دوره حسابداری جامع جهش رایانه

در دوره حسابداری جامع جهش رایانه به شما به صورت کاملا عملی ابتدا مهارت های اصلی که کار با کامپیوتر، اکسل کاربردی است آموزش داده می شود. رسالت آموزشگاه جهش رایانه، پرورش دانشجویان و معرفی آن ها به بازار کار است. این دوره مناسب برای تمام دوستانی است که می خواهند به صورت کامل و عملی، مهارت حسابداری را فرا بگیرند. مشاوران اگر سوالی ذهن شما رو مشغول کرده، می توانید با شماره های ذکر شده در پایین سایت تماس بگیرید تا مشاوران آموزشگاه جهش رایانه به بهترین شکل پاسخگویی شما باشند.

دوره های آموزشی مرتبط

Call Now Button