آموزش پاور میل Power Mill

توضیحات دوره

پاورمیل PowerMILL چیست؟

آموزش پاور میل Power Mil

پاورمیل PowerMILL، یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند  کد کم CAM (Computer-Aided Manufacturing) برای تولید قطعات با دقت بالا و استفاده از CNC (Computer Numerical Control) است. پاورمیل PowerMILL توسط شرکت اتودسک Autodesk برای اجرای عملیات پردازشی روی قطعات با دقت بالا طراحی شده است.

آموزش پاورمیل PowerMILL باتوجه به بازار کار فوق العاده آن می‌تواند برای هر جویای کاری مفید واقع شود. پاورمیل PowerMILL یکی از برجسته ترین نرم افزار های سری Cam می‌باشد که نحوه حرکت ابزار در دستگاه های CNC را تعیین می‌کند. البته که نرم افزار های زیادی در این زمینه وجود دارند اما هیچ یک از نظر امکانات و رابط کاربری در سطح پاورمیل PowerMILL نمی‌باشند.

آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر افتخار این را دارد که در مسیر یادگیری میزبان شما باشد تا بتونید نرم افزار پاورمیل PowerMILL رو به بهترین شکل ممکن در کنار اساتید مجرب، فرا بگیرید و وارد بازار کار شوید. در این دوره آموزشی به طور کامل و عملی نحوه کار با نرم افزار پاورمیل PowerMILL به شما آموزش داده می شود.

 پاورمیل PowerMILL و اهمیت یادگیری در صنایع

آموزش پاور میل Power Mil4

پاورمیل PowerMILL برای افرادی که در صنایعی مانند خودروسازی، هوافضا، صنایع دفاعی و سایر صنایع با دقت بالا و پیچیدگی بالا در تولید قطعات سروکار دارند یاد گیری آن بسیار با اهمیت می باشد. پاورمیل PowerMILL یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای CAM است که به کاربران امکان برنامه‌ریزی و تولید قطعات با دقت بالا را می‌دهد. این صنایع برای اجرای عملیات پردازشی روی قطعات، به دستگاه‌های CNC نیاز دارند که با استفاده از نرم‌افزار پاورمیل PowerMILL، می‌توان مسیر حرکت دستگاه را برای تولید قطعات با دقت بالا برنامه‌ریزی کرد.

مزایای برگزاری دوره آموزش پاورمیل PowerMILL در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

 پاورمیل PowerMILL و ویژگی هایش

پاورمیل PowerMILL که به یکی از مهمترین نرم افزار ها در صنایع مختلف بدل شده است مسلما ویژگی ‌های برتری دارد. خصوصاً اینکه در صنایع بزرگ و حساسی مانند هوافضا از آن استفاده می کنند. اولین ویژگی مهم آن این است که برای انواع دستگاه های CNC معمولی تا پیشرفته قابلیت استفاده دارد. دستگاه هایی که از 2 تا 5 محور را شامل می‌ شوند. قابلیت طراحی اشکال سه بعدی را دارند، به ویژه زمانی که دستگاه 5 محور داشته باشد. در تمام جهات حرکت می کنند که این امر محاسبات را بسیار پیچیده تر خواهند کرد.

پیچیده ترین قطعات را می توان با پاورمیل طراحی و بهینه سازی کرد. کوچک ترین، ظریف ترین و دقیق ترین چرخش ها، حرکات و زوایا را می توان با پاورمیل PowerMILL محاسبه کرد. قطعات، کوچکترین برخورد با دیواره ها نخواهند داشت. سرعت ورود و خروج بدون کوچک ‌ترین برخورد انجام می شود.

برای دستگاه های CNC که سرعت بالایی دارند نیز می‌توان از پاورمیل PowerMILL استفاده کرد.. با کمک نرم افزار های شبیه سازی در فرایند براده برداری می توانید بهترین خروجی را تعریف کنید. سپس با کمک G-Code می توانید آن را دستگاه به CNC انتقال دهید.

اما سوال اینجاست که CAM چیست؟ CAM مخفف عبارت Computer Aided Manufacturing است. مفهوم این عبارت نیز «تولید و ساخت به کمک کامپیوتر» می باشد.

به عبارتی با کمک نرم افزارهای مختلف از جمله پاورمیل PowerMILL می ‎توان کنترل ماشین‎آلات، دستگاه‎ها و ابزارهای مختلف را در تمام مراحل تولید در دست داشت. فرآیند های مختلف تولید، برش با لیزر، فرزکاری، سوراخکاری با CNC، تراشکاری، برش با شعله و پانچ را شامل می شود. با کمک کامپیوتر و تکنولوژی های نوین، بدون هیچ محدودیت و منعی می توان آن ها را کنترل و جهت ‌دهی کرد.

مزایای زیادی برای استفاده از نرم افزار های کاربردی مانند پاورمیل PowerMILL در صنایع مختلف وجود دارند، از جمله:

  • اطلاعات از ابتدا تا خروجی محصول را می‎توان ذخیره کرد.
  • قابلیت تکرار فرایند تولید بدون هیچ محدودیتی وجود دارد.
  • محصولات با کیفیت بسیار بالا و حتی بی نقص تولید می شوند.
  • میزان خطا به کمترین حد ممکن نسبت به نیروی انسانی می رسد.
  • در هزینه ها صرفه جویی می شود، در عوض راندمان تولید افزایش می یابد.
قبلی
بعدی

سر فصل پاورمیل PowerMILL

 پاورمیل PowerMILL و نرم افزار های پیش نیاز

پیش نیاز های پاورمیل PowerMILL یادگیری اپراتوری cnc و نرم افزار های طراحی مانندکتیا می باشد.

Call Now Button