آموزش آرتکمArtCam(cnc چوب و سنگ)

توضیحات دوره

معرفی نرم افزار آرتکم ArtCam (سی ان سی چوب و سنگ)

آموزش نرم افزار آرتکم artcam در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

آرتکم نرم افزاری است که به شما امکان می‌دهد تا از پیش طرح های ایجاد شده، یک مدل حکاکی شده چند لایه ایجاد کرده و یا مدلهای سه بعدی موجود را حکاکی کنید.

 آرتکم به طور تخصصی بیشترین کاربرد را در صنایع چوب و برشکاری و حکاکی بر روی چوب و MDF و سنگ دارد و به صورتی بهینه شده است که بیشترین کاربرد را برای این حوزه از صنعت دارا است. با استفاده از آرتکم نرم افزار می توان انواع دستگاه های سی ان سی CNC برش و حکاکی سه محور، چهار محور، پنج محور، مدور و… را برنامه ریزی نمود و بدین ترتیب میتوان تولیدات بسیار مناسبی را به بازار عرضه کرد. نرم افزار آرتکم ArtCAM از دقت بالایی برخوردار است و کار با آن به تخصص بالایی نیاز ندارد.

با نرم افزار آرتکم به راحتی میتوانید طرح ها و تصاویر دلخواه خود را در کوتاه ترین زمان برای تولید با دستگاه های CNC آماده کنید.در نرم افزار آرتکم شما می توانید به طور مستقیم طراحی نمایید. و یا از کلیپ های هنری موجود در کتابخانه نرم افزار آرتکم استفاده کرده و یا تصاویر دلخواه خود را در آن وارد کنید. سپس طرح های خود را به سرعت ایجاد کرده یا با ابزارهای وکتور (برداری) ArtCAM آنها را ویرایش نمایید.

همچنین می توانید فایل های تصاویر سه بعدی طراحی شده با نرم افزار های سه بعدی ساز مانند نرم افزار تری دی مکس را وارد نرم افزار آرت کم نموده و طرح های سه بعدی نقش برجسته پیچیده تولید نمایید.

مزایای برگزاری دوره آموزش آرتکم ArtCam در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

آموزش آرتکم ArtCam (سی ان سی چوب و سنگ)

آموزش نرم افزار آرتکم artcam در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

آموزش نرم افزار آرتکم به طور تخصصی بیشترین کاربرد را در صنایع چوب و برشکاری و حکاکی بر روی چوب دارد. با استفاده از نرم افزار ArtCAM می توان انواع دستگاه های CNC برش و حکاکی سه محور، چهار محور، پنج محور، مدور… را برنامه ریزی نمود و تولیدات بسیار مناسبی را به بازار عرضه کرد. آرت کم از دقت بالایی برخوردار است و کار با آن به تخصص بالایی نیاز ندارد. آموزشگاه آرتکم Artcam در غرب تهران ، آموزش ماشینکاری و حکاکی چوب و ام دی اف را بصورت حرفه ای برگزار میکند.

آرتکم یک نرم افزار توانمند و قدرتمند و با قابلیت های خاص و منحصر به فرد می باشد که در کار با سی ان سی ام دی اف و چوب کاربرد زیادی دارد.آرتکم قابلیت دارد با سرعت و به آسانی، مدل ها و محصولات چند بعدی را با کیفیت مطلوب بر اساس نقشه های چندبعدی برداری یا bitmap بسازد.ضمنا با استفاده از این نرم افزار می توانید نقشه  و تصویرهای مدنظر خود را در کوتاه ترین زمان برای ساخت و تولید با دستگاه های CNC را آماده نماید.

سر فصل های آموزش آرتکم (سی ان سی چوب و سنگ)

Call Now Button