آموزش وی ری Vray

توضیحات دوره

آموزش وی ری Vray در جهش رایانه

آموزش وی ری Vray در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

آموزش وی ری V-Ray یک پلاگین هست که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در آموزشگاه جهش رایانه یکی از آموزشگاه های کامپیوتر با مدرک فنی حرفه ای فراگیرید.

آموزش وی ری V-Ray در آموزشگاه جهش رایانه، توسط اساتید خبره بازار کار که بیش از یک دهه سابقه کار اجرایی در شرکت های معتبر مهندسی را دارند، آموزش داده می شود.

وی ری چیست؟

وی‌ ری VRay یکی از محبوب‌ترین پلاگین‌های رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی می باشد. این پلاگین ضمن افزایش چشمگیر کارایی در رندر کردن تصاویر واقع‌نما سرعت کار رو هم بالا می‌بره.

در حال حاضر این پلاگین
– تری‌دی‌اس‌مکس (۳D Studio Max)
– مایا (Maya)
– رینو سروس تری‌دی‌ (Rhinoceros 3D)
– اسکچ آپ (Sketch up)

موجوده که نحوه کار با آنها تقریبا مثل هم هست. این پلاگین توسط شرکت اروپایی Chaosgroup ساخته شده

رندرینگ چیست؟

ارائه ماشینی تصاویر یا رندرینگ (Rendering) فرایند تولید ماشینی تصاویر بر پایه مدل‌های محاسباتی، و سپس، ارائه رایانه‌ای آن‌ها بر روی صفحهٔ نمایش را شامل می‌گردد.

در تعریف کلی: رندرینگ به فرایند نمایش تصاویر اجسام سه بعدی( ۳D ) برروی صفحه نمایشگر دوبعدی گفته می‌شود.

پلاگین وی ری vray چیست؟

آموزش وی ری V-Ray از پلاگین های ( افزودنی ها ) برنامه تری دی مکس می باشد که با استفاده از آن می توان رندر های بسیار طبیعی و واقعی برای کارهای معماری تهیه نمود. تاکید در این مجموعه آموزشی به یاددهی و آموزش وی ری V-Ray در شاخه معماری می باشد به همین منظور نیز در تمام آموزش ها ، پروژه هایی معماری را تعریف می نماید و سپس شروع به ساخت صحنه ، تنظیمات وی ری و رندر وی ری می نماید و در نهایت خروجی را به شما نشان می دهد و شما در طول این مسیر پروژه را با استفاده از فایل های اولیه ای که به شما داده شده پیش می برید.

آموزش وی ری Vray

آموزش وی ری Vray

وی ری V-Ray یکی از پلاگین های  قدرتمند موتور رندر نرم افزار تری دی مکس 3Ds Max است، توانسته است قدرت فوق العاده ای به این نرم افزار اضافه نماید. به عبارتی تری دی مکس 3Ds Max  پیش نیاز وی ری V-Ray  محسوب می شود.

در این دوره آموزشی به صورت کاملا تخصصی و چک باکس به چک باکس تمامی تنظیمات Render Setup، نور پردازی، متریال دهی به کارآموزان آموزش داده می شود.

مزایای برگزاری دوره آموزش وی ری Vray در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

سر فصل های دوره آموزش وی ری Vray در جهش رایانه

 • آموزش نصب VRAY 
 • آموزش وارد كردنVRAY به تری دی مكس 
 • آموزش تنظيمات  VRAY
 • آموزش  نور VRAY – VRAY LIGHT-VRAY SUN…….
 • آموزش ساخت متريال وی ری VRAY
 • آموزش ساخت دوربين وی ری VRAY
 • آموزشMESH EXPORT
 • کار با متریالهای پیشرفته ..OPACIT…   BLEND
 • کار با متریالهای آماده ARC SHADERS-SIGER SHADERS
 • آشنائی با تنظیمات پیشرفته وی ری vray
 • تنظیمات رندرینگ

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه
Call Now Button