آموزش فتوشاپ Photoshop

توضیحات دوره

آموزش فتوشاپ ویژه بازار کار جهش رایانه

آموزش فتوشاپ تهرانسر1

آموزش فتوشاپ یکی از محبوب ترین دوره های آموزشگاه جهش رایانه (واقع در تهرانسر) می‌باشد. نرم افزار فتوشاپ محبوب ترین و حرفه ای ترین ابزار برای ایجاد، ویرایش، بازسازی و ترکیب عکس است. کسی نیست که نام و آوازه این نرم افزار گرافیکی به گوشش نخورده باشد. فتوشاپ پیشرفته ترین ابزار ها را برای ویرایش تصاویر در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش فتوشاپ در کنار بازار کار فوق العاده اش یکی از پردرآمد ترین رشته هاست که طرفداران زیادی دارد. با تسلط بر روی نرم افزار فتوشاپ میتونید در شرکت ها به عنوان گرافیست مشغول به کار بشید یا حتی به صورت فریلنسری فعالیت کنید و از این حرفه کسب درآمد داشته باشید.

کارآموزان و هنرجویان بعد از طی کردن دوره در آموزشگاه جهش رایانه به راحتی می‌توانند مدرک فنی حرفه ای مرتبط با آموزش فتوشاپ رو دریافت کنند. آموزشگاه فتوشاپ تهرانسر با اساتید مجرب در خدمت شماست تا بیش از پیش در بازار کار بدرخشید. آموزش فتوشاپ به صورت کاملا پروژه محور برگزار می‌گردد و در طول دوره سعی شده با حل تمرین های مختلف چالش های احتمالی شما در مسیر کار با این نرم افزار کاملا حل شود.

آموزش فتوشاپ تهرانسر

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

فتوشاپ یا کرل؟

آموزش فتوشاپ وکرل در تهرانسر

 

فتوشاپ یا کرل؟ کدام بهتر است؟

فتوشاپ برای ویرایش تصاویر موجود و ایجاد تصاویر گرافیکی و از کاربردی ترین نرم افزارهای ویرایش عکس در جهان است.اما نرم افزار کرل برای ایجاد فایل های برداری است، کاربرد آن بیشتر برای طراحی آرم و نشانه، طراحی کاراکتر و تصویر سازی می باشد. 

موارد استفاده از کرل بسیار بالا و هرکس با توجه به نیازش می تواند از آن استفاده کند. نرم افزار کرل یک نرم افزار برداری است که بر پایه فرمول های ریاضی ایجاد شده و همین امر در برخی از موارد، دلیل مزیت این نرم افزار نسبت به نرم افزار فتوشاپ بوده است. به طور مثال تغییر سایز تصاویر در کرل هیچگاه با کاهش کیفیت تصویر همراه نخواهد بود.

در صورتی که در فتوشاپ باید همان ابتدا اندازه تصویر انتخاب شود و پس از ویرایش باعث کاهش رزولوشن تصویر می شود. تفاوت نرم افزار کرل و فتوشاپ مانند تفاوت نرم افزارهای حسابداری هلو و سپیدار است که گاه یک نرم افزار برای یک مورد به خصوص مناسب تر است.

اما در کل می توان برای طراحی های کوچک و طراحی وب سایت که چاپی نیستند از فتوشاپ و برای طراحی های بزرگ و چاپی از نرم افزار کرل استفاده کرد.

مزایای برگزاری دوره آموزش فتوشاپ در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

مخاطبین دوره آموزش فتوشاپ جهش رایانه

  • دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند به حوزه گرافیک
  • کارمندان شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت
  • دانشجویان و اشخاص فعال در زمینه عکاسی فتوشاپ و گرافیک
  • فارغ التحصیلان از رشته های غیر و افراد جویای کار در رشته گرافیک

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه

اهداف دوره فتوشاپ

  • آماده سازی هنرجویان برای ورود به بازار کار
  • ارتقای مهارت و اطلاعات دانشجویان دوره فتوشاپ Photoshop
  • آشنایی با تمامی بخش های نرم افزار فتوشاپ
  • رفع چالش های احتمالی دانشجویان در مسیر یادگیری با نرم افزار فتوشاپ 

سوالات متداول درباره آموزش فتوشاپ در جهش رایانه

در این دوره نیز مطابق با سایر دوره های آموزشی جهش رایانه آموزش به صورت کالا کاربردی از صفر تا صد داده خواهد شد. تمامی سرفصل های آموزشی فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته بصورت پروژه محور و از طریق حل مثال و تمرینات بیان میشود.

برای شرکت در این دوره بهتر است با کار با کامپیوتر و اینترنت(مهارت هفتگانه ICDL) آشنایی داشته باشید.

برخلاف بیشتر آموزشگاه های کامپیوتر، کارآموز نیازی به آوردن لپ تاپ خود برای دوره های آموزشگَاه جهش رایانه ندارد. در این دوره می‌توانید از سیستم‌هایی که آموزشگاه برای شما در نظر گرفته است به صورت جداگانه و تک کاربره استفاده کنید.

فتوشاپ ویراشگر تصویری است و برای ادیت تصویر، طراحی پوستر و … استفاده می‎شود. اما ایلوستریتور ویرایشگر برداری است و برای طراحی لوگو و … استفاده می‌شود. با وجود اینکه هر دو محصول شرکت ادوبی هستند و محیط ظاهری آن ها مشابه است اما تفاوت های مهمی بین آن ها وجود دارد.

Call Now Button