آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن

توضیحات دوره

آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن

آموزش پکیج به صورت عملی و کارگاهی همراه با مباحث تئوری به شکل تخصصی شامل آموزش تعمیرات پکیج و آموزش نصب پکیج خدمت شما عزیزان ارائه می‌شود. همچنین آموزش راه اندازی انواع پکیج های ایرانی بوتان و ایران رادیاتور و انواع پکیج های خارجی در آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر برگزار میگردد.

آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن1

اساتید منتخب از نخبگان علمی این صنعت برای تدریس آموزش پکیج در خدمت شما می‌باشند که بر اساس استانداردهای بین المللی اقدام به تدریس سر فصل های آموزش پکیج می نمایند به همین جهت کلیه کاراموزان، پس از دوره آموزشی، توانایی بالایی برای ورود به بازار کار پیدا می کنند و اصول و تکنیک های ورود به بازار کار و اجرای خدمات مهندسی در زمینه تعمیرات پکیج را فرا میگیرند.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری جهش رایانه شامل سرویسکاری و تعمیرات و نگهداری اجزای سخت افزاری و برد الکترونیک انواع پکیج ها می باشد. در دوره آموزش تعمیرات پکیج، کارآموزان به صورت عملی در کارگاه مراحل تعمیرات را انجام می دهند و با اصول عیب یابی نیز به طور کامل و دقیق آشنا خواهند شد. این دوره توسط اساتید مجرب که دارائی تحصیلات عالیه در رشته تاسیسات داشته و همچنین سابقه فعالیت عملی داشته اند در آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر تدریس می شود.

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

نصب و تعمیرات پکیج دیواری و درآمد ماهیانه چند؟

آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن

نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن درآمد آن  متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای هر کدام از خدماتی که ارائه می شود اتحادیه مربوطه تعرفه خاصی معین کرده است. با توجه به تعرفه های سال ۱۴۰1 درآمد ماهانه یک تعمیرکار نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن حدودا بین 2۰ تا 3۰ میلیون تخمین زده می شود. البته این ارقام به عوامل زیادی بستگی دارد به طور کلی هرچه پشتکار و میزان ساعت کاری شما بیشتر باشد قطعا درآمد بیشتری نیز خواهید داشت. شغل و رشته های فنی نیازی به تبلیغات زیادی ندارد و نحوه برخورد و رفتار شما با مشتریان بسیار حائز اهمیت است. دقت داشته باشید اگر بتوانید رضایت مشتریان خود را جلب کنید، شک نداشته باشید آنها شما را به آشنایان و دوستان خود معرفی می کنند. همان طور که گفته شد امروزه اکثر خانه ها پکیج دارند بنابراین هنگام مراجعه به منازل مشتریان جهت سرویس یا تعمیر پکیج رفتار کاملا حرفه ای و با شخصیت باشید.

همچنین قیمت تعمیر و سرویس پکیج را منصفانه تایین کنید تا در صورت بروز هر گونه اختلال مشتریان فقط به سراغ شما بی آیند. عامل دیگری که می تواند منجر به افزایش درآمد تعمیرکار پکیج شود سرعت عمل است. از آن جا که پکیج آب گرم مورد نیاز اهالی منزل را فراهم می کند و در زمستان گرمای خانه را به ارمغان می آورد یک دستگاه بسیار مهم محسوب می شود که خراب شدن آن دردسرهای زیادی را به دنبال دارد.

معمولا زمانی که پکیج خانه ای با مشکل رو به رو می شود افراد آن خانه تمایل دارند که هرچه سریعتر مشکل آن حل شود و به عملکرد عادی خود بازگردد. بنابراین، اگر در کار خود سرعت عمل داشته باشید و با مهارت بالای خود بتوانید فورا عیب سیستم را تشخیص دهید و به تعمیر پکیج بپردازید قطعا در جلب رضایت مشتریان موفق خواهید بود.

مزایای برگزاری دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

امروزه اگر بخواهید در رشته ای فعالیت کنید باید در کناره مهارت و دانش مدرک معتبری نیز در اخیتار داشته باشید. در اصل با شرکت کردن در دوره های آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری جهش رایانه  با یک تیر دو نشانه را زده اید، علاوه بر کسب مهارت و دانش در صورت قبول شدن امتحان پایان دوره با مدرک معتبر فنی و حرفه ای کشور وارد بازار کار می شوید. اگر بخواهیم به مزایا مدرک تعمیرات پکیج دیواری فنی و حرفه ای اشاره کنیم به موارد زیر دقت داشته باشید :

 • این مدرک قابل ترجمه می باشد.
 • مدرک رسمی فنی حرفه ای کد بین المللی داشته و همین امر باعث اعتبار آن در ۱۸۶ کشور است.
 • از طریق این مدرک می توانید تسهیلات خود اشتغالی و کارآفرینی از بانک دریافت کنید.
 • با این مدرک می توانید پروانه کسب دریافت کنید.

از آنجایی که پکیج های دیواری در سراسر جهان به سیستم گرمایشی قابل اطمینان به شمار می رود، اگر قصد مهاجرت را نیز داشته باشید می توانید با داشتن مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای مهاجرت اقدام کنید. این مدرک نه تنها در ایران بلکه در ۱۸۶ کشور جهان معتبر و قابل استعلام می باشد. در نهایت برای انتخاب آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری به نظرات فن آموزانی که دوره های آموزشی را سپری کرده اند، نحوه برخورد مشاوران و اساتید و مدرک معتبر ارائه شده دقت فرمایید.

<<<قصد شرکت در دوره های دیگر را دارید ؟ برای شرکت در دوره آموزش نصب و تعمیر کولر گازی و اسپیلیت با ما تماس بگیرید.>>>

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه

سر فصل های آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن

 • آموزش با شرایط و استاندارد های نصب پکیج دیواری و آبگرمکن

 • آموزش با اجزاء قطعات داخلی انواع پکیج دیواری

 • آموزش با خطاها و ارورهای احتمالی پکیج دیواری

 • آموزش اصول کلی عملکرد پکیج های دیواری

 • آموزش عیب یابی و رفع عیوب پکیج دیواری

 • آموزش عملی نصب پکیج دیواری

 • آموزش سرویس پکیج دیواری

آموزش نصب و تعمیرات پکیج و آبگرم کن و مخاطبین آن

 • کلیه کسانی که به دنبال کار فنی به عنوان شغل اول یا دوم می باشند.
 • کلیه کسانی که جویای کار و شغل مناسب می باشند.
 • کلیه کسانی که مهارت های عملی و مدرک را باهم می خواهند.
 • دانشجویان  مقاطع تحصیلی تاسیسات.
Call Now Button