آموزش حسابداری مالی

توضیحات دوره

آموزشگاه حسابداری مالی در تهرانسر

حسابداری مالی وسیعترین واحد حسابداری را به خود اختصاص می‌دهد. حسابداری مالی در تلاش است تا بر اساس رویدادها و اتفاقات اقتصادی رخ‌داده، داده‌ها تجزیه و تحلیل شده و به صورت مفید و جامع گزارش‌های مالی تولید کنند تا در ارزیابی عملکرد کلی کسب و کار و سازمان‌ها بتوان از آن استفاده کرد. پایه‌ای‌ترین مباحث حسابداری مالی در حوزه فعالیت‌های خدماتی و بازرگانی در این دوره از دوره‌های آموزشگاه حسابداری به شما آموزش داده می‌شود. مباحثی مانند معرفی انواع کاربرگ‌های حسابداری، معرفی انواع صورت‌های مالی اساسی، حسابداری موجودی کالا، صورت معاملات فصلی و… در این دوره بیان می‌شود. در پایان آموزش حسابداری مالی در کنار دیگر ابعاد علمی خود می‌توانید به استخدام و تدریس آموزش حسابداری در شرکت‌های خدماتی و بازرگانی امیدوار باشید.

آموزش حسابداری تهرانسر

آموزشگاه جهش رایانه واقع در تهرانسر مفتخر است برای ارائه این دوره به بهترین شکل در خدمت شما عزیزان باشد. هر چیزی که برای ورود به بازار کار و فعالیت در این رشته نیاز دارید تدریس می‌شود. تمام چالش های احتمالی که در مسیر یادگیری حسابداری ممکن هست رو به رو شوید در این دوره در نظر گرفته شده است. با طی کردن دوره آموزشگاه حسابداری تهرانسر می‌توانید بیش از گذشته در بازار کار بدرخشید و مهارت های خودتون رو ارتقا بدید.

مزایای برگزاری دوره آموزش حسابداری مالی در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

سر فصل های آموزش حسابداری مالی جهش رایانه

مهارت های حسابداری مالی (موسسات خدماتی و بازرگانی)

– مفاهیم و تعاریف عمومی حسابداری مالی

– اصول کلی حسابداری مالی و شناسایی مفروضات
– انجام معادله های حسابداری مالی
ـ ثبت دفاتر و اسناد حسابداری  مالی

– تهیه و تنظیم گزارش های مالی
– ثبت حسابداری مرتبط با حسابداری بازرگانی
حسابداری مرتبط با موجودی کالا
حسابداری مرتبط با وجوه نقد
– ثبت اسناد تجاری و حسابرسی آن ها

آموزشگاه حسابداری در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

حسابداری مالی در جهش رایانه

جهش رایانه به عنوان واحد برتر سازمان فنی حرفه ای در غرب تهران واقع در تهرانسر به خوبی می داند در حال حاضر شما چه نیازی دارید و چه نیازی در آینده خواهید داشت. به همین دلیل برای رسیدن شما به اهدافتان بهترین مسیر راه توسط مشاوران باتجربه در نظر گرفته است. موسسه جهش رایانه با بیش از یک دهه فعالیت مستمر توانسته است با برگزار کردن این کلاس در بالاترین سطح کیفی، به کارآموزان دوره حسابداری برای ورود به بازار کار تا حد زیادی کمک نماید.

مخاطبین دوره حسابداری مالی جهش رایانه

  • دانشجویان فارغ التحصیل از رشته های مالی و حسابداری (اقتصاد) که تجربه کار عملی ندارند
  • کارمندان شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت در زمینه حسابداری
  • مدیران شرکت ها برای نظرات دقیق برامور حسابداری
  • افرادی که تمایل به دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور را دارند

اهداف دوره حسابداری

دوره حسابداری آموزشگاه جهش رایانه تهرانسر ویژه بازار کار، دوره ای جامع برای تمام کسانی است که می خواهند از صفر تا صد به صورت کامل مهارت های لازم برای شغل حسابداری را فرا بگیرند. در پایان دوره علاوه بر اینکه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید؛ قطعا این مدرک معتبر نقطه قوتی در رزومه شغلی شما خواهد بود. آموزشگاه جهش رایانه از سال 78 تاکنون سابقه برگزاری بیش از 800 کارگاه آموزشی حسابداری را در رزومه خود دارد.

چرا دوره حسابداری مالی جهش رایانه

در دوره حسابداری جامع جهش رایانه به شما به صورت کاملا عملی ابتدا مهارت های اصلی که کار با کامپیوتر، اکسل پیشرفته کاربردی است آموزش داده می شود. رسالت آموزشگاه جهش رایانه، پرورش دانشجویان و معرفی آن ها به بازار کار است. این دوره مناسب برای تمام دوستانی است که می خواهند به صورت کامل و عملی، مهارت حسابداری را فرا بگیرند. مشاوران اگر سوالی ذهن شما رو مشغول کرده، می توانید با شماره های ذکر شده در پایین سایت تماس بگیرید تا مشاوران آموزشگاه جهش رایانه به بهترین شکل پاسخگویی شما باشند.

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه
Call Now Button