آموزش تری دی مکس 3Dmax

توضیحات دوره

آموزش تری دی مکس 3Dmax در جهش رایانه

آموزش تری دی مکس 3D Max در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

آموزش تری دی مکس 3D Max در آموزشگاه جهش رایانه توسط اساتید خبره بازار کار که بیش از یک دهه سابقه کار اجرایی در شرکت های معتبر مهندسی را دارند، آموزش داده می شود. در  دوره آموزشی تری دی مکس 3D Max  به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی روند مدلسازی در حوزه معماری به کارآموزان آموزش داده می شود که کارآموزان می توانند مدل های دکوراسیون داخلی و طراحی نمای خارجی ساختمان ها را مطابق با دانش روز بازار کار طراحی نمایند.

با توجه به اینکه تمامی شرکت های مهندسی معماری و شرکت های مشاور موجود درایران از تری دی مکس 3D Max استفاده می کنند؛ بنابراین آموزش تری دی مکس 3D Max  برای جویندگان کار دیگر امری انتخابی نیست بلکه اجباری است. شما می توانید دوره آموزش تری دی مکس 3D Max  رو به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در آموزشگاه جهش رایانه یکی از آموزشگاه های کامپیوتر با مدرک فنی حرفه ای واقع در  غرب تهران فراگیرید.

تری دی مکس 3D Max  چیست؟

 تری دی مکس 3D Max یکی از قوی ترین نرم افزار ها در زمینه ای گرافیک و انیمیشن می باشد که از آن می توان در زمینه  های مدلینگ و طراحی داخلی و خارجی و صنعتی و ساخت کاراکتر و متحرک سازی و تیزر های تبلیغاتی استفاده کرد. در صفحه ی اصلی این نرم افزار یک نوار ابزار در بالا و یک جعبه ی ابزار در سمت راست ودر پایین نوار های ابزار مربوط به ساخت انیمیشن و متحرک سازی و ابزارهای دوربین دیده می شود که در پایین هر یک را توضیح می دهیم.

آگاه باشیم …

متقاضیان دوره آموزش تری دی مکس 3D Max  می بایست این نرم افزار را حتما به صورت کاملا کاربردی ویژه بازار کار فراگیرند که برای رسیدن به این هدف حتما باید تحت آموزش اساتید مجرب با سابقه کار اجرایی خوب قرار گیرند. ضمنا در آموزش تری دی مکس 3D Max  به صورت کاربردی باید از پروژه هایی که قابلیت اجرا دارند، استفاده شود.

آموزش تری دی مکس 3D Max در غرب تهران تهرانسر جهش رایانه

پلاگین وی ری vray چیست؟

وی ری Vray از پلاگین های ( افزودنی ها ) برنامه تری دی مکس می باشد که با استفاده از آن می توان رندر های بسیار طبیعی و واقعی برای کارهای معماری تهیه نمود. تاکید در این مجموعه آموزشی به یاددهی و آموزش وی ری در شاخه معماری می باشد به همین منظور نیز در تمام آموزش ها ، پروژه هایی معماری را تعریف می نماید و سپس شروع به ساخت صحنه ، تنظیمات وی ری و رندر وی ری می نماید و در نهایت خروجی را به شما نشان می دهد.

در آموزشگاه جهش رایانه یکی از آموزشگاه های کامپیوتر با مدرک فنی حرفه ای فراگیرید. آموزش وی ری V-Ray در این آموزشگاه، توسط اساتید خبره بازار کار که بیش از یک دهه سابقه کار اجرایی در شرکت های معتبر مهندسی را دارند، آموزش داده می شود.

مزایای برگزاری دوره آموزش تری دی مکس 3D Max در جهش رایانه

سیستم تک کاربره

سیستم جداگانه برای هر نفر

مدرک معتبر

مدرک معتبر فنی حرفه ای

اساتید مجرب

اساتید متخصص و با سابقه

استعلام اعتبار آموزشگاه جهش رایانه

جهش رایانه یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

سر فصل های دوره آموزش تری دی مکس 3D Max در جهش رایانه

 • آشنايي با روش هاي ورود به تری دی مکس 3D Max
 •  تنظيم واحد ترسيمي
 • آشنايي با نوار ابزار creat
 • آشنايي با آيكون هاي كنترل صفحه تری دی مکس 3D Max
 • آموزش نوار ابزار (standard primitives-extended primitives)
 • آموزش نوار ابزار geometry
 • آموزش نوار ابزار  shapeline   rectangle – text
 • آموزش ويرايش اشكال ساخته شده با shape(Edit spline)
 • آموزش كار با snap 
 • آموزش وآشنايي با نوار ابزارهاي دوبعدي (….bevel-bevel profile-cross section-lath-sweep-)
 • آموزش نوار ابزارهاي سه بعدي (bendcap holes-lattice-wave-noise-ripple-shell)
 • توانايي انتقال فايل اتوكد به تری دی مکس 3D Max
 • آموزش كار بر روي فايل هاي اتوكد
 • آموزش ساخت پنجره و درب
 • آموزش ساخت متريال
 • آموزش ساخت دوربينstandard
 • آموزش ساخت نور standard
 • آموزش تنظيم محيط رندر

مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارآموزان میتوانند در انتهای دوره، برای شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای اعلام آمادگی کنند. آزمون های فنی حرفه ای در 2 نوبت بصورت کتبی (تستی) و عملی برگزار میشود. پس از مشخص شدن تاریخ و محل آزمون، توسط آموزشگاه به متقاضیان اعلام میگردد. در نهایت متقاضی پس از قبولی در هر دو آزمون، مدرک رسمی و بین المللی سازمان فنی حرفه ای که ارزش ترجمه نیز دارد را دریافت میکند.

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بدون حضور در کلاس

هم چنین امکان کسب مدرک برای افرادی که به دلیل تسلط بر این مهارت مایل به حضور در کلاس نیستند و صرفا میخواهند در آزمون ها شرکت کنند نیز وجود دارد، متقاضیان میتواند با آموزشگاه جهش رایانه تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند. بدیهی است در این صورت تنها هزینه آزمون از آن ها دریافت میشود.

نمونه-گواهینامه--رسمی-فنی-و-حرفه-ای-جهش-رایانه

سوالات متداول درباره آموزش تری دی مکس 3D Max در جهش رایانه

برخلاف بیشتر آموزشگاه های کامپیوتر، کارآموز نیازی به آوردن لپ تاپ خود برای دوره های آموزشگَاه جهش رایانه ندارد. در این دوره می‌توانید از سیستم‌هایی که آموزشگاه برای شما در نظر گرفته است به صورت جداگانه و تک کاربره استفاده کنید.

علاقه مندان میتوانند به دو طریق در این دوره ثبت نام کنند. ابتدا میتوانند از طریق سایت جهش رایانه و صفحه دروه آموزش تری دی مکس 3D Max با پرداخت مبلغ پیش پرداخت نسبَت به رزرو دوره اقدام نمایند. در مراحل بعدی میتوانند با مراجعه حضوری و با در دست داشتن مدارک لازم شامل یک قطعه عکس 4×3، کپی کارت ملی و شناسنامه مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند. پس از تکمیل ثبت نام در دوره جدید شرکت داده خواهند شد.

پس از اتمام دوره آموزش تری دی مکس 3D Max با شرکت در آزمون های سازمان، مدرک رسمی فنی و حرفه ای تری دی مکس 3D Max را نیز دریافت نمایید.

 
Call Now Button